About

Tere,

Mina olen Eleri. Sündisin Otepääl ja kasvasin seal peamiselt spordi, laulmis- ja klaveritundide keskel. Tänu suurepärase matemaatika-andega emale õppisin enne arvutama kui lugema ja koolis tuli õpetajatega nõustuda, las kirjutamine jääb neile, kel selleks annet on. Peale majandusteaduste bakalaureuse kraadi omandamist asusin tööle Eesti suurima ajakirjade kirjastaja juurde. Olin vastutav toredate ajakirjade nagu Anne&Stiil, Oma Maitse, TervisPluss jt reklaami poole eest. Ajakirjades töötamine avas minu jaoks ka uue maailma ja üha rohkem hakkasid huvi pakkuma humanitaaralad. Nüüdseks olen juba mitmeid artikleid kirjutanud ja lisaks avastasin uue hobi – fotograafia. Selle aasta alguses otsustasin kirele järele anda ja alustasin septembrist õpinguid New York Film Academy’s.

Kuigi vahel võib jääda teistsugune mulje, olen loomult üsna tagasihoidlik ja oma eraelu ülesriputamine interneedusesse (nagu üks mu parim sõbranna ütleb) ei tundu kuigi ahvatlev. A võib olla olen lihtsalt paranoiline 🙂 Igal juhul pole ma varem ajaveebi pidanud. Seekord ajendas mind selleks põhjus, et esimest korda elus tunnen, et see on minu unistus ja õpin seda enda pärast. Ja et sellel dreamway’l sooritatud tõkkejooks, rõõmuhüpped ja pähe heidetud teadmised paremini meelde jääks, panen selle kirja.

Suvel läbitud golfikursusel kippusid erinevate löökide tehnikad esialgu meelest minema. Väike nali teemal ‘kolme sekundi haug’ ning juhendaja lisatud kiire repliik ‘ja uued sõbrad iga päev’, ajasid muigama.  Nüüd nii ongi – miljon uut infokildu, mis ei taha kohe meelde jääda ja koolitäis uusi sõpru. Kuni uutest sõpradest on avastamisrõõmu, on kindel teadmine, et koos tulest ja veest läbi käidud sõprade ja pere toetus annavad julguse seda teed jätkata. Olete mulle hästi armsad! Püüan teid siitkaudu oma tegemistega kursis hoida.

Kui siia satub aga lugema mõni mulle uus inimene, siis äkki leiab ta neist kirja pandud kogemustest inspiratsiooni ja innustub samuti avatumalt ringi vaatama. Või tunneb keegi sarnastust, kuidas elu teeb vimkaga keerdkäike ja toob tagasi selleni, mida arvasid end mitte kunagi huvitavat või oskavat.

Mõnusat lugemist!

Eleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s